Покаявся. Суд звільнив від кримінальної відповідальності «слугу» Гевка за недекларування майна на мільйони

Вищий антикорупційний суд звільнив від кримінальної відповідальності депутата Верховної Ради Володимира Гевка («Слуга народу»), який підозрювався у недекларуванні майна на 3,7 млн гривень.

Покаявся. Суд звільнив від кримінальної відповідальності «слугу» Гевка за недекларування майна на мільйони

1 лютого, колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила клопотання Гевка та звільнила його від кримінальної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України.

Враховуючи позиції учасників, зокрема – думку прокурора, який підтвердив існування обставин сприяння у розкритті кримінального правопорушення та дію закону, яка передбачає можливість такого звільнення, ВАКС звільнив від кримінальної відповідальності нардепа у зв‘язку з дійовим каяттям та закрив кримінальне провадження.

Гевка звільнили від кримінальної відповідальності з підстави, що не є реабілітуючою.

Як повідомляли Українськi Новини, Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро повідомили депутату Верховної Ради від фракції «Слуга народу» Володимиру Гевку про підозру в недекларуванні майна на 3,7 млн гривень.

Гевку («Слуга народу») загрожув штраф до 51 тис гривень або громадські роботи до 240 годин за недекларування квартири та іншого майна.